Domovní bezdrátový zvonek Emos P5718G AC 838G ZEL

Moderní bezdrátový zvonek Neuvěřitelný dosah a dlouhou životnost vám nabídne bezdrátový zvonek Emos P5718G. Tlačítko je... více informací »
Domovní bezdrátový zvonek Emos
Značka: Emos
579 Kč
Více informací
Moderní bezdrátový zvonek Neuvěřitelný dosah a dlouhou životnost vám nabídne bezdrátový zvonek Emos P5718G. Tlačítko je...

Moderní bezdrátový zvonek Neuvěřitelný dosah a dlouhou životnost vám nabídne bezdrátový zvonek Emos P5718G. Tlačítko je napájeno 12V alkalickou baterií (A23). Reproduktor nabízí 52 polyfonních melodií a nastavení hlasitosti aždo 80 dB. V otevřeném prostranství je zvonek schopen zachytit signál až na 120 metrů. Samozřejmostí je možnost umístit jmenovku na tlačítko a líbivý design nenáročný na prostor. Zvonek můžete využít do domu, bytu i kanceláře. Kvalitní a žádaný produkt Domovní bezdrátový zvonek Emos lze nakoupit aktuálně tady na webu v oblíbené rubrice domácnost! Najděte si kvalitní zboží ze zmíněné rubriky za super ceny.

Tento neodolatelný výrobek Domovní bezdrátový zvonek Emos P5718G AC 838G ZEL od značky s dlouholetou tradicí Emos je k sehnání tady nyní skutečně výhodně. Nabídka již od 579 Kč.