Domácí monitorovací systém TechnoLine MA10001

Domácí monitorovací systém TechnoLine MA10001 Pořiďte si domácí monitorovací systém TechnoLine MOBILE-ALERTS a už nikdy se... více informací »
Domácí monitorovací systém TechnoLine
Značka: Technoline
1 615 Kč
Více informací
Domácí monitorovací systém TechnoLine MA10001 Pořiďte si domácí monitorovací systém TechnoLine MOBILE-ALERTS a už nikdy se...

Domácí monitorovací systém TechnoLine MA10001 Pořiďte si domácí monitorovací systém TechnoLine MOBILE-ALERTS a už nikdy se nestrachujte o teplotu ve vašem domě v případě vaší nepřítomnosti.. Veškeré informace budete mít vždy po ruce, neboť systém využívá k zobrazování dat vaše mobilní zařízení napojeno na internetovou síť. Vždy budete mít možnost si na svém smartphonu, tabletu a dalších mobilních zařízeních zobrazit aktuální informace. Vždy při ruce Aplikace MOBILE-ALERTS je ke stažení pro zařízení Android 3.2 a novější a iOS 7 a novější. Kdekoliv na světě se dá připojit k Internetu a na svém mobilním zařízení si zobrazit data, která vás aktuálně budou zajímat. Barevné okna na vašem zařízení slouží k celkové lepší orientaci v aplikaci. Možnost nastavení si notifikací. Aplikace umožňuje zobrazení dat po dobu 90ti dní od jejich pořízení. Obsah balení Monitorovací systém umožňuje připojení až 50 přídavných čidel. Tato sada obsahuje bezdrátové čidlo pro měření teploty a bránu, která se připojí díky LAN kabelu s routerem ve vaší domácnosti, aby byl možný přenos dat skrze Internet. Možnosti rozšíření Na trh budou přidávána nová čidla rozšiřující funkcionalitu celého domácího monitorovacího systému např.: teploty a relativní vlhkost s detektorem vody, kvalita ovzduší, dešťový senzor, anemometr, senzor spotřeby energii a další. Jak na čidla Vždy budete moci do svého systému přidat nová monitorovací čidla nebo je podle potřeby přejmenovat. Čidla se registrují pomocí QR kódu. V aplikaci samotné si budete moci zobrazit všechna čidla zvlášť a k nim jejich jednotlivé statistiky. Teplotní alarm U některých čidel budete moci nastavit tzv. teplotní alarm, který vás upozorní ve chvíli, kdy se teplota vychýlí z očekávané výstupní hodnoty. Čidla aktualizují své údaje každých 7 minut. Napájení probíhá skrze síťový adaptér 20 V, 100 mA, který je součástí dodávky.
Akční výrobek máte možnost koupit jednoduše tu umístěný v sekci domácnost. Nyní si můžete pořídit parádní kusy ve zmiňované rubrice za extra cenu.

Levný kousek Domácí monitorovací systém TechnoLine MA10001 od značky s dlouholetou historií Technoline najdete bezpečně online levně! Nabídka již od 1 615 Kč.