Digitální dechový alkohol tester MKF-818 PFT

Pili jste před jízdou a nevíte, zda už můžete řídit? Profesionální dechový alkohol tester MKF-818 PFT měří hladinu alkoholu v dechu a vždy vás... více informací »
Digitální dechový alkohol tester
Značka: MK Floria
1 399 Kč
Více informací
Pili jste před jízdou a nevíte, zda už můžete řídit? Profesionální dechový alkohol tester MKF-818 PFT měří hladinu alkoholu v dechu a vždy vás...

Pili jste před jízdou a nevíte, zda už můžete řídit? Profesionální dechový alkohol tester MKF-818 PFT měří hladinu alkoholu v dechu a vždy vás tedy upozorní na naměřenou hodnotu. Jeho odchylka činí pouhých ± 0,01 % BC, proto s ním lehce změříte i přítomnost zbytkového alkoholu. Disponuje LCD displejem a třemi druhy převodních jednotek.Doba rozběhu je pouhých 10 sekund a reakční čas po vydechnutí činí jen 5 sekund. Alkohol tester je napájen třemi mikrotužkovými bateriemi typu AAA. Tester má LCD displej s červeně svítícím ukazatelem hodnot a signalizací nízkého stavu baterie. Pro správnou funkci testeru je ještě důležité provést proces autokalibrace, který lze udělat pomocí zabudované funkce.V balení se nachází také 5 ks náhradních náustků, které slouží pro hygienický provoz. Díky tomu může tester využívat více lidí a perfektně se tak hodí třeba i do firem. Tester zaujme také malou hmotností a stylovým designem.Výrobce upozorňuje, že test má orientační charakter. Výsledek testu nemůže být použít jako důkazní materiál. Výrobce alkoholtesteru nenese zodpovědnost za případné porušení zákona. Tento exkluzivní produkt Digitální dechový alkohol tester MKF-818 lze sehnat přímo tady na našem webu umístěný v rubrice alkohol testery. Získejte ještě jiné produkty z naší sekce za super peníze! To není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! Prozkoumejte u nás další vybrané produkty značky MK Floria. Najdete je níže na této stránce. Výrobce MK Floria nabízí vynikající zboží. Přesvědčte se sami!

Tento nejprodávanější kousek Digitální dechový alkohol tester MKF-818 PFT od známé značky MK Floria je k získání v naší aktuální nabídce za výprodejovou cenu! Nabídky od 1 399 Kč.