Dětská elektrokoloběžka Bluetouch Kids, 8 km/h, až 7 km, modrá

Dětská elektrokoloběžka Bluetouch Kids Hledáte dokonalý dárek pro svoje děti? Pořiďte jim stylovou dětskou elektrokoloběžku Bluetouch Kids, kterou... více informací »
Dětská elektrokoloběžka Bluetouch Kids
Značka: Bluetouch
4 490 Kč
Více informací
Dětská elektrokoloběžka Bluetouch Kids Hledáte dokonalý dárek pro svoje děti? Pořiďte jim stylovou dětskou elektrokoloběžku Bluetouch Kids, kterou...

Dětská elektrokoloběžka Bluetouch Kids Hledáte dokonalý dárek pro svoje děti? Pořiďte jim stylovou dětskou elektrokoloběžku Bluetouch Kids, kterou si vaše ratolesti okamžitě zamilují díky stylovým světelným prvkům a užijí si na ní spoustu zábavy na čerstvém vzduchu. Vedle svého stylového designu v modré barvě zaujme elektrická koloběžka každé dítě svým efektním podsvícením přední pneumatiky a postranic, jehož barvy se mění a dodávají koloběžce unikátní vzhled. Stvořena i pro nejmenší Myslíte si, že je vaše dítě na koloběžku příliš malé? Nebo máte obavy o jeho bezpečnost? Žádný strach, koloběžka Bluetouch Kids je určena pro děti již od 5 let a nabízí jednoduché ovládání pomocí nášlapného tlačítka v desce a zadní nášlapné brzdy. Její obsluhu tak zvládnou i ti nejmenší. 3 rychlostní stupně a rychlé dobíjení Koloběžka nabízí výběr z 3 rychlostních režimů pro začátečníky, standardní a pokročilé. Nejvyšší stupeň umožňuje jízdu rychlostí až 8 km/h. Baterie s kapacitou 2 Ah pak zajišťuje dojezd až 7 km na jedno nabití, přičemž po vybití baterie je možné se běžně odrážet. K dobití pak postačí 2 až 3 hodiny v nabíječce. Specifikace: Výkon: 60 W Maximální rychlost: až 8 km/h Dojezd: až 7 km Výbava: barevné podsvícení, nastavitelná výška řídítek, 3 rychlostní režimy Kapacita baterie: 2 Ah Nosnost: 50 kg Hmotnost: 4,6 kg Kvalitní a oblíbený produkt můžete pořídit rovnou tu na našich stránkách umístěný v kategorii elektrické koloběžky! Nyní můžete získat další produkty z této sekce za příznivou cenu. Možná hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký! Podívejte se také na další produkty od výrobce Bluetouch. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Super výrobek Dětská elektrokoloběžka Bluetouch Kids, 8 km/h, až 7 km, modrá od top značky Bluetouch jednoduše můžete najít aktuálně na webu za výhodné peníze! Akční cena již od 4 490 Kč.