Denver TCU-211

Denver TCU-211 Máte doma ještě spoustu cédéček s vašimi oblíbenými kapelami a písničkami, ale váš starý přehrávač už nefunguje? Pak... více informací »
Denver TCU-211
Značka: Denver
1 299 Kč
Více informací
Denver TCU-211 Máte doma ještě spoustu cédéček s vašimi oblíbenými kapelami a písničkami, ale váš starý přehrávač už nefunguje? Pak...

Denver TCU-211 Máte doma ještě spoustu cédéček s vašimi oblíbenými kapelami a písničkami, ale váš starý přehrávač už nefunguje? Pak vyzkoušejte TCU-211, který vám poskytne několik možností pro přehrávání a vy si ho tak určitě oblíbíte. Poslouchejte oblíbené rádio Kromě pohodlného přehrávání cédéček si na zařízení můžete naladit nejen svoji nejoblíbenější rádiovou stanici, ale i několik dalších a díky teleskopické anténě si jejich poslech budete moci užívat kdekoli a kdykoli. Několik možností přehrávání Přehrávání cédéček nebo rádia lehce vyměníte za oblíbenou hudbu třeba z flash disku díky USB portu. Napájení rádia je možné ze sítě a v případě, že si ho budete chtít vzít třeba na zahradu, vystačí si s bateriemi. Jednoduché ovládání zajistí tlačítka a přehledný LCD displej. Tento levný produkt Denver TCU-211 lze zakoupit zrovna tu na našich stránkách v populární kategorii audio! Nyní si můžete koupit parádní výrobky z této sekce jednoduše online! To však není všechno, u nás toho najdete mnohem více! Máme v nabídce také další kousky od dodavatele Denver. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce Denver vyrábí prvotřídní sortiment A to je teprve začátek.

Tento skvělý produkt Denver TCU-211 od dodavatele s dobrým jménem Denver jde koupit zrovna za výprodejovou cenu. Akční cena od 1 299 Kč.