Dálkový ovladač pro značky TV Samsung a LG Superior RCSAMLG

Superior RCSAMLG Dálkový ovladač pro značky TV Samsung a LG Dálkový ovladač od společnosti Superior zajistí spolehlivý běh... více informací »
Dálkový ovladač pro značky TV Samsung a LG Superior
Značka: MK Floria
419 Kč
Více informací
Superior RCSAMLG Dálkový ovladač pro značky TV Samsung a LG Dálkový ovladač od společnosti Superior zajistí spolehlivý běh...

Superior RCSAMLG Dálkový ovladač pro značky TV Samsung a LG Dálkový ovladač od společnosti Superior zajistí spolehlivý běh vašeho zařízení a je skvělou náhradou za originální ovladač. Vyznačuje se svým kvalitním zpracování, jak z hlediska technologie výroby, tak skrze použité materiály. Dálkové ovládání Superior RCSAMLG je kompaktní s televizory Samsung a LG vyrobenými po roce 2000. Díky intuitivnímu uspořádání tlačítek budete schopni svůj televizor ovládát s nejvyšším možným komfortem. Není nutné jej jakkoli programovat, stačí vložit baterie a je připraven k použití. Jako zdroj jsou používány dvě AAA baterie, které nejsou součástí balení.
Unikátní a žádaný kousek získáte bez obtíží tady na našich stránkách ve známé kategorii dálkové ovladače. Nyní můžete získat oblíbené produkty ze zmíněné rubriky za příznivou cenu.

Super kus Dálkový ovladač pro značky TV Samsung a LG Superior RCSAMLG od našeho výrobce MK Floria pohodlně pořídíte momentálně v naši nabídce opravdu levně. Zrovna nyní za cenu 419 Kč.