Dálkový ovladač pro značku TV Sony Superior RCSONY

Superior RCSONY Dálkový ovladač pro značku TV Sony Dálkový ovladač od společnosti Superior zajistí spolehlivý běh vašeho... více informací »
Dálkový ovladač pro značku TV Sony Superior
Značka: MK Floria
419 Kč
Více informací
Superior RCSONY Dálkový ovladač pro značku TV Sony Dálkový ovladač od společnosti Superior zajistí spolehlivý běh vašeho...

Superior RCSONY Dálkový ovladač pro značku TV Sony Dálkový ovladač od společnosti Superior zajistí spolehlivý běh vašeho zařízení a je skvělou náhradou za originální ovladač. Vyznačuje se svým kvalitním zpracování, jak z hlediska technologie výroby, tak skrze použité materiály. Dálkové ovládání Superior RCSONY je kompaktní s televizory Sony vyrobenými po roce 2000. Díky intuitivnímu uspořádání tlačítek budete schopni svůj televizor ovládát s nejvyšším možným komfortem. Není nutné jej jakkoli programovat, stačí vložit baterie a je připraven k použití. Jako zdroj jsou používány dvě AAA baterie, které nejsou součástí balení.Vysoce kvalitní výrobek Dálkový ovladač pro značku TV lze získat zrovna na webu v oblíbené rubrice dálkové ovladače. Nyní si můžete pořídit skvělé produkty z naší kategorie z pohodlí domova. U zákazníků oblíbený výrobce MK Floria vám nabízí špičkové zboží. U nás nabízíme více, u nás v nabídce najdete další skvělé kousky od značky MK Floria. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Levný produkt Dálkový ovladač pro značku TV Sony Superior RCSONY od výrobce s mnohaletou tradicí MK Floria jednoduše můžete pořídit v naší nabídce za báječnou cenu! Aktuálně výhodně za 419 Kč.