Dálkový ovladač pro značku TV Philips Superior RCPHILIPS

Superior RCPHILIPS Dálkový ovladač pro značku TV Philips Dálkový ovladač od společnosti Superior zajistí spolehlivý běh vašeho... více informací »
Dálkový ovladač pro značku TV Philips Superior
Značka: MK Floria
299 Kč
Více informací
Superior RCPHILIPS Dálkový ovladač pro značku TV Philips Dálkový ovladač od společnosti Superior zajistí spolehlivý běh vašeho...

Superior RCPHILIPS Dálkový ovladač pro značku TV Philips Dálkový ovladač od společnosti Superior zajistí spolehlivý běh vašeho zařízení a je skvělou náhradou za originální ovladač. Vyznačuje se svým kvalitním zpracování, jak z hlediska technologie výroby, tak skrze použité materiály. Dálkové ovládání Superior RCPHILIPS je kompaktní s televizory Philips vyrobenými po roce 2000. Díky intuitivnímu uspořádání tlačítek budete schopni svůj televizor ovládát s nejvyšším možným komfortem. Není nutné jej jakkoli programovat, stačí vložit baterie a je připraven k použití. Jako zdroj jsou používány dvě AAA baterie, které nejsou součástí balení.

Výjimečný produkt Dálkový ovladač pro značku TV Philips Superior RCPHILIPS od kvalitního výrobce MK Floria máte možnost pořídit u nás teď za rozumné peníze. Právě teď za cenu 299 Kč.