Dálkový ovladač pro značku TV Panasonic Superior RCPANASONIC

Superior RCPANASONIC Dálkový ovladač pro značku TV Panasonic Dálkový ovladač od společnosti Superior zajistí spolehlivý běh... více informací »
Dálkový ovladač pro značku TV Panasonic Superior
Značka: MK Floria
399 Kč
Více informací
Superior RCPANASONIC Dálkový ovladač pro značku TV Panasonic Dálkový ovladač od společnosti Superior zajistí spolehlivý běh...

Superior RCPANASONIC Dálkový ovladač pro značku TV Panasonic Dálkový ovladač od společnosti Superior zajistí spolehlivý běh vašeho zařízení a je skvělou náhradou za originální ovladač. Vyznačuje se svým kvalitním zpracování, jak z hlediska technologie výroby, tak skrze použité materiály. Dálkové ovládání Superior RCPANASONIC je kompaktní s televizory Panasonic vyrobenými po roce 2000. Díky intuitivnímu uspořádání tlačítek budete schopni svůj televizor ovládát s nejvyšším možným komfortem. Není nutné jej jakkoli programovat, stačí vložit baterie a je připraven k použití. Jako zdroj jsou používány dvě AAA baterie, které nejsou součástí balení.

Oblíbený a akční kus Dálkový ovladač pro značku TV Panasonic Superior RCPANASONIC od spolehlivého výrobce MK Floria pořídíte tady a teď právě ve slevě. Momentálně v akci za 399 Kč.