DAB rádio TechniSat TECHNIRADIO RDR, červené

DAB+ rádio Radia TECHNIRADIO RDR Digitální rádio od výrobce TechniSat se pyšní nálepkou „vyrobeno v Německu“, čímž se snaží doložit nejen... více informací »
DAB rádio TechniSat TECHNIRADIO
Značka: Technisat
799 Kč
Více informací
DAB+ rádio Radia TECHNIRADIO RDR Digitální rádio od výrobce TechniSat se pyšní nálepkou „vyrobeno v Německu“, čímž se snaží doložit nejen...

DAB+ rádio Radia TECHNIRADIO RDR Digitální rádio od výrobce TechniSat se pyšní nálepkou „vyrobeno v Německu“, čímž se snaží doložit nejen své profesionální zpracování a odolnou konstrukci, ale i kvalitu v podobě čistého přednesu, silného zvuku a spolehlivého provozu po dlouhou řadu let. Že jde o přístroj, u kterého inženýři dbali na každý detail, prozradí už jeho jedinečný design, výkonné reproduktory, velké ovládací prvky nebo přehledný displej. Digitální tuner Jednou z nejzajímavějších věcí, které rádio dokáže nabídnout je bezesporu digitální DAB+ tuner, pomocí kterého můžete naladit mnohem širší spektrum stanic v lepší kvalitě. Navíc je snadno vyhledáte ze zobrazeného seznamu, takže dlouhé minuty strávené laděním budou minulostí. Klasické rádio Nechybí však samozřejmě ani možnost naladit klasické rozhlasové stanice v pásmu FM. Díky funkcionalitě RDS k nim navíc získáte i všechny dostupné doplňující informace, jako je název pořadu, přehrávané skladby nebo interpreta. USB konektor Možnosti přehrávání zakončuje dnes již prakticky tradiční USB konektor, ke kterému můžete připojit třeba flash disk se staženými alby a pohodlně si je na rádiu přehrát. V podstatě tak máte v rukou nejen rádio ale i cestovní bezdrátový reproduktor.

Kvalitní a žádaný kus DAB rádio TechniSat TECHNIRADIO RDR, červené od známého výrobce Technisat lze pořídit právě dnes levně. Na našich stránkách za 799 Kč.