DAB rádio Roadstar HRA-600D, bílé

Úžasný poslech ROADSTAR HRA-600D+WH je kompaktní, cenově dostupné rádio s krásným moderním designem, který vám zpříjemní... více informací »
DAB rádio Roadstar HRA-600D
Značka: Roadstar
1 217 Kč
Více informací
Úžasný poslech ROADSTAR HRA-600D+WH je kompaktní, cenově dostupné rádio s krásným moderním designem, který vám zpříjemní...

Úžasný poslech ROADSTAR HRA-600D+WH je kompaktní, cenově dostupné rádio s krásným moderním designem, který vám zpříjemní každičký den svým krásně čistým a optimálním zvukem. Rádio nedisponuje pouze klasickým FM tunerem, ale i DAB+ tunerem, takže si můžete naladit jakoukoliv digitální stanici. Jednoduchost sama Ovládání je velice jednoduché, a to díky přehlednému LCD displeji a tlačítkům na horní straně rádia. Velikou výhodou je výskyt budíku a možnost nastavení automatického vypnutí – Sleep Timer, který si můžete nastavit hned ze dvou časů buzení. Rádio je napájeno pomocí šesti AAA baterií nebo jej můžete zapojit přímo do sítě.

Diskontní výrobek DAB rádio Roadstar HRA-600D, bílé od značky s dlouholetou tradicí Roadstar jde nakoupit momentálně v naši nabídce za super cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 1 217 Kč.