CONNECT IT FOR HEALTH TriMode vertikální myš, bezdrátová, ČERNÁ

Vertikální myš Connect IT FOR HEALTH TriMode Ergonomická myš od společnosti Connect IT se díky svému vertikálnímu tvaru bude držet opravdu... více informací »
CONNECT IT FOR HEALTH TriMode
Značka: Connect IT
656 Kč
Více informací
Vertikální myš Connect IT FOR HEALTH TriMode Ergonomická myš od společnosti Connect IT se díky svému vertikálnímu tvaru bude držet opravdu...

Vertikální myš Connect IT FOR HEALTH TriMode Ergonomická myš od společnosti Connect IT se díky svému vertikálnímu tvaru bude držet opravdu příjemně a zároveň nebude namáhat vaši ruku. K dispozici vám bude šestice užitečných tlačítek i možnost zapojit ji do 3 různých přístrojů. Dlouhodobé zážitky s myší pak dodává přiložená dvojice mikrobaterií. Pro zdravé ruce Svým specificky vertikálním tvarem pomáhá tato myš předcházet syndromu karpálního tunelu. Vaše ruka a předloktí tak budou ve zcela přirozené poloze a nebudou namáhány. To snižuje i únavu zápěstí při dlouhodobém používání. Používat tuto myš tak půjde opravdu snadno a zdravě. Snadno se připojí, snadno se ovládá FOR HEALTH Verti TriMode disponuje připojením na tři počítače současně a to skrze technologii TriMode. Můžete být připojeni dvakrát přes Bluetooth 4.2 a jednou bezdrátově v pásmu 2,4 GHz. Citlivost je příjemných 2400 DPI, takže s ní budete pohybovat opravdu snadno. Pohodlné ovládání pak zajistí šestice tlačítek. Dvě mikrobaterie ji oživí Balení obsahuje dvě mikrotužkové baterie, které si hravě zapojíte do vaší myši a tím ji oživíte. Nemusíte se však obávat, že je pak budete muset v jednom kuse vyměňovat. Technologie Smart Power-Saving totiž ušetří jejich životnost, pokud myš zrovna nebude v pohybu.

Neodolatelný produkt CONNECT IT FOR HEALTH TriMode vertikální myš, bezdrátová, ČERNÁ od top výrobce Connect IT jde nakoupit právě nyní v akci! Cenově vychází na 656 Kč.