Čistička vzduchu Winix Zero + náhradní sada filtrů ZDARMA

Nadechněte se Inteligentní čistička vzduchu ZERO s plně automatickým režimem čistí vzduch ve čtyřech stupních pomocí předfiltru, uhlíkového... více informací »
Čistička vzduchu Winix Zero + náhradní sada
Značka: WINIX
6 490 Kč
Více informací
Nadechněte se Inteligentní čistička vzduchu ZERO s plně automatickým režimem čistí vzduch ve čtyřech stupních pomocí předfiltru, uhlíkového...

Nadechněte se Inteligentní čistička vzduchu ZERO s plně automatickým režimem čistí vzduch ve čtyřech stupních pomocí předfiltru, uhlíkového filtru, True HEPA filtru s účinností 99,97 % a technologií PlasmaWave®. Čistička je vhodná do středně velkých prostor, jako jsou např. obývací pokoje, kanceláře nebo ordinace. Neobyčejně vysoký výkon, vysoká účinnost a velmi nízká spotřeba energie je zaručená certifikacemi. Nabízí jednoduché ovládání s dotykovým panelem a nenáročnou údržbu. Indikátor kvality vzduchu Senzor prachových částic nepřetržitě monitoruje kvalitu vzduchu v místnosti a automaticky reguluje výkon čističky. Když senzor zaznamená znečištění (zvířený prach, kouř, ultrajemné částice) změní se barva indikátoru kvality vzduchu a spustí se vyšší rychlost čištění. Takto čistička díky senzoru aktivně reaguje na znečištění ve vzduchu, které byste jinak dýchali. Jednoduchý a vysoce účinný filtrační systém Aktivní uhlíkový filtr – účinná ochrana proti zápachu ze zvířat a vaření, kouři nebo těkavým organickým látkám True HEPA filtr H13 – zachytí až 99,97 % všech alergenů a nečistot od velikosti 0,3 mikronu jako jsou pylová zrnka, roztoči, spory plísní, ultrajemné částice prachu, zvířecí alergeny, bakterie, mikroorganismy a kouř. PlasmaWave – vytváří hydroxyly, které neutralizují zápachy, škodlivé plyny, těkavé organické látky a ničí viry a bakterie. Čištěním nevzniká škodlivý ozón.

Hodně prodávaný výrobek Čistička vzduchu Winix Zero + náhradní sada filtrů ZDARMA od výrobce s dobrým jménem WINIX je k dispozici u nás právě za výprodejovou cenu! Nyní lze objednat jen za 6 490 Kč.