Čistička vzduchu Electrolux PA91-604DG

Čistička vzduchu Electrolux PA91-604DG Reaguje na vaše prostředí Jedinečná technologie PureSense nepřetržitě měří kvalitu... více informací »
Čistička vzduchu Electrolux PA91-604DG
Značka: Electrolux
10 419 Kč
Více informací
Čistička vzduchu Electrolux PA91-604DG Reaguje na vaše prostředí Jedinečná technologie PureSense nepřetržitě měří kvalitu...

Čistička vzduchu Electrolux PA91-604DG Reaguje na vaše prostředí Jedinečná technologie PureSense nepřetržitě měří kvalitu vnitřního a vnějšího vzduchu. Automaticky upravuje míru čištění tak, abyste se vždycky vrátili do zdravého domova. Filtrace se vám přizpůsobí Přizpůsobte si Pure A9 vašim osobním a sezónním potřebám s pomocí našeho filtru CLEAN360 a 5stupňového systému čištění. Každý filtr má unikátní inteligentní štítek, který sleduje jeho využití. I když filtr vyndáte a následující sezónu zase vrátíte, štítek automaticky rozpozná zbývající životnost. Nepřetržité sledování Díky aplikaci PURE A9 budete mít vše pod kontrolou, ikdyž nebudete doma. Je to dokonalý asistent kvality vzduchu. Jejím prostřednictvím můžete kontrolovat plnění úkolů v daném časovém období, prohlédnout si souhrnný přehled o provozu nebo jednoduše změnit svá nastavení. AirSurround dosáhne do všech koutů Technologie AirSurround vytváří silný, avšak plynulý spirálový pohyb vzduchu. Díky této funkci čistí vzduch až třikrát rychleji než předchozí generace. Čistička Pure A9 je vhodná pro místnosti do 129 m2. Inteligentní a tichá Čistička Pure A9 dosahuje minimální hladiny hluku pouhých 17 dB. Pracuje tak tiše, že si jí ani nevšimnete. Při maximální rychlosti je hladina hluku pouze 49 dB – takže je tišší než běžný rozhovor v domácnosti.

Unikátní produkt Čistička vzduchu Electrolux PA91-604DG od značky s dlouholetou tradicí Electrolux můžete nakoupit v naší aktuální nabídce za skvělou cenu! V současnosti za 10 419 Kč.