Čistící tablety do kávovaru Siemens TZ80001A, 10 ks

Čistící tablety Doplňkové příslušenství Siemens TZ80001A představuje čistící tablety, které vám pomohou zajistit... více informací »
Čistící tablety do kávovaru Siemens TZ80001A
Značka: Siemens
269 Kč
Více informací
Čistící tablety Doplňkové příslušenství Siemens TZ80001A představuje čistící tablety, které vám pomohou zajistit...

Čistící tablety Doplňkové příslušenství Siemens TZ80001A představuje čistící tablety, které vám pomohou zajistit stoprocentní funkčnost vašeho kávovaru Siemens. Balení obsahuje 10 tablet na čištění 2v1, které se postarají o lepší aroma a prodlouží životnost spotřebiče. Příslušenství je určeno k přístrojům Siemens na přípravu nápojů. Klíčové vlastnosti: Sada 10 čistících tablet pro servis kávovarů Siemens Lepší aroma a delší životnost Určeno pro plně automatické kávovary Siemens Originální příslušenství Siemens
Tento diskontní produkt je k dispozici nyní tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii čistící tablety do kávovarů. Nyní si můžete vybrat další výrobky ve zmíněné sekci v akci! Tato značka Siemens vás a vaše blízké obohatí o skvělé zboží.

Tento kvalitní produkt Čistící tablety do kávovaru Siemens TZ80001A, 10 ks od výrobce s dlouholetou historií Siemens najdete nyní za rozumné peníze. Pouze nyní za 269 Kč.
Více produktů z kategorie Čistící tablety do kávovarů