Chytrý přívěšek Samsung Galaxy SmartTag, stříbrná

Chytrý přívěsek Galaxy SmartTag Mějte všechny svoje osobní věci vždy pod dohledem s praktickým přívěskem Samsung Galaxy SmartTag ve stříbrné... více informací »
Chytrý přívěšek Samsung Galaxy SmartTag
Značka: Samsung
899 Kč
Více informací
Chytrý přívěsek Galaxy SmartTag Mějte všechny svoje osobní věci vždy pod dohledem s praktickým přívěskem Samsung Galaxy SmartTag ve stříbrné...

Chytrý přívěsek Galaxy SmartTag Mějte všechny svoje osobní věci vždy pod dohledem s praktickým přívěskem Samsung Galaxy SmartTag ve stříbrné barvě. Klíčenku SmartTag jednoduše připojíte ke svým cennostem, klíčům nebo kabelce a v případě jejich ztráty je můžete rychle najít pomocí mobilní aplikace ve svém chytrém telefonu. Najděte svoje ztracené věci Bluetooth přívěsek SmartTag se stane vašim praktickým pomocníkem pro hledání ztracených věcí nebo domácích mazlíčků. Díky jejímu provedení v podobě klíčenky lze SmartTag jednoduše připevnit k předmětům denní potřeby, jako jsou peněženka, klíčenka nebo batoh a pokud se při hledání bude tento předmět nacházet ve vaší blízkosti, bude při kliknutí na tlačítko vyzvánění vydávat zvuk, pomocí kterého jej snadno najdete. Vyhledání věcí i na dálku Ztratili jste někde klíče a nemůžete je ve svém okolí najít? Kdepak, nemusíte se s nimi rozloučit. Pokud je přívěsek offline, můžete využít síť Galaxy Find Network*, použít naskenované údaje a soukromě jej vyhledat. Můžete také projít historii míst, kde se nacházel nebo pro vyhledání využít jiné zařízení, které vlastníte. *Tato funkce je k dispozici pouze pro zařízení Galaxy. Ovládání domácnosti jedním kliknutím Ovládejte svoji chytrou domácnost jediným kliknutím. S pomocí SmartTagu lze jednoduše ovládat různá chytrá zařízení ve vašem domě, takže můžete například ještě před svým návratem domů rozsvítit světla.

Unikátní výrobek Chytrý přívěšek Samsung Galaxy SmartTag, stříbrná od kvalitního výrobce Samsung získáte momentálně v naši nabídce opravdu výhodně! Akční ceny od 899 Kč.