Chytré hodinky Huawei Watch GT 3 Pro, bílá

Chytré hodinky Huawei Watch GT 3 Pro Vydejte se vstříc vašim sportovním aktivitám s prémiovými chytrými hodinkami Huawei Watch GT 3 Pro v bílé... více informací »
Chytré hodinky Huawei Watch
Značka: Huawei
10 990 Kč
Více informací
Chytré hodinky Huawei Watch GT 3 Pro Vydejte se vstříc vašim sportovním aktivitám s prémiovými chytrými hodinkami Huawei Watch GT 3 Pro v bílé...

Chytré hodinky Huawei Watch GT 3 Pro Vydejte se vstříc vašim sportovním aktivitám s prémiovými chytrými hodinkami Huawei Watch GT 3 Pro v bílé barvě. Elegantní chytré hodinky s keramickým tělem vám díky množství funkcí zajistí celodenní monitorování zdravotního stavu, nabídnou více než 100 sportovních režimů, umožní vést Bluetooth hovory a na jedno nabití vydrží až 7 dní. Jejich krásný 1,32“ AMOLED displej se safírovým sklíčkem jim navíc dodává styl i odolnost a umožňuje pohodlné ovládání. Luxusní řemeslné zpracování Užijte si příjemné dotykové ovládání na elegantním 1,32“ AMOLED displeji, který se svým safírovým sklíčkem představuje skutečné umělecké dílo. Nadčasové keramické zpracování s otočnou korunkou dokonale přilne k ruce a kožený řemínek jim dodává moderní a sofistikovaný styl. Monitorování srdeční frekvence Sledování zdravotního stavu je důležité nejen pro aktivní sportovce. Vylepšený modul srdečního tepu TruSeen 5.0+, obsahující osm fotodiod v kruhovém uspořádání, přináší společně s AI algoritmem přesné monitorování srdeční frekvence i při vysoké míře námahy a zvyšuje přesnost zdravotních údajů, včetně obsahu kyslíku v krvi. Celodenní měření SpO2 Mějte svoje zdraví pod dohledem. Hodinky Huawei vám umožní 24 hodin denně monitorovat úroveň obsahu kyslíku v krvi (SpO2), který je jedním z nejdůležitějších ukazatelů zdravého životního stylu. Monitorování stresu, spánku a periody Hodinkám nechybí ani další možnosti měření zdravotního stavu, díky kterým zjistíte například kvalitu svého spánku, nebo míru stresu. Můžete s nimi také sledovat menstruační cykly a odhadovat datum ovulace. Stvořeny pro milovníky vody Objevte skryté krásy podvodního světa s hodinkami, stvořenými pro nadšence do plavání nebo potápění. Díky vodotěsnosti do 5 ATM se stupněm krytí IP68, zvládnou až neuvěřitelných 200 tlakových cyklů, díky čemuž se můžete potápět až do hloubky 30 metrů. Více než 100 sportovních režimů Máte raději turistiku, běh, jízdu na kole nebo lyžování? Nejen tyto, ale i mnoho dalších aktivit najdete mezi více než 100 sportovními režimy hodinek, které zároveň fungují jako osobní trenér golfu, který bude na základě vaší rychlosti, tempa nebo švihu poskytovat rady, jak zlepšit kvalitu vaší hry. Bluetooth hovory S hodinkami Watch GT 3 Pro budete mít všechna důležitá upozornění pod palcem. Nejenže budete upozorňováni na příchozí hovory, SMS zprávy nebo notifikace z aplikací, ale po jejich spárování s chytrým telefonem budete moci přijímat i odmítat Bluetooth hovory. *Je zapotřebí mít hodinky Huawei Watch GT 3 Pro spárované s chytrým telefonem a být v jeho dosahu. Vezměte si hudbu na cesty Vaše tréninky si můžete zpestřit poslechem vaší oblíbené hudby. Hodinky umožňují synchronizaci hudby z vašeho mobilního telefonu, díky čemuž si můžete užívat poslech bez další zátěže. *Hodinky neumí importovat hudbu ze zařízení iOS.

Tento unikátní kousek Chytré hodinky Huawei Watch GT 3 Pro, bílá od skvělé značky Huawei je dostupný aktuálně na našich stránkách opravdu levně! Akční cena již od 10 990 Kč.