Cartridge HP C2P26AE, 935XL, žlutá

Inkoust pro maximální kvalitu Tiskněte velmi kvalitní barevné fotografie i běžné dokumenty s levnými originálními inkoustovými... více informací »
Cartridge HP C2P26AE
Značka: HP
533 Kč
Více informací
Inkoust pro maximální kvalitu Tiskněte velmi kvalitní barevné fotografie i běžné dokumenty s levnými originálními inkoustovými...

Inkoust pro maximální kvalitu Tiskněte velmi kvalitní barevné fotografie i běžné dokumenty s levnými originálními inkoustovými kazetami HP. Tyto spolehlivé kazety poskytují konzistentní výsledky, takže můžete tisknout živé barvy a ostrý text v průběhu celé životnosti kazety. Vynikající vlastnosti Tiskněte krásně barevné fotografie i běžné dokumenty s levnými originálními inkoustovými kazetami HP, které byly navrženy, aby ve spolupráci s vaší tiskárnou HP poskytovaly konzistentní, spolehlivé výsledky. Skvělá odolnost Spolehněte se na originální inkoustové kazety HP, s nimiž dosáhnete skvělých výsledků tisku. Kazety, které byly navrženy a testovány pro použití s vaší tiskárnou HP, vám trvale zajistí nejlepší možné výtisky pro domácí, školní i pracovní účely. Pomáhá šetřit S originálními inkoustovými kazetami HP, které vyhoví vašim návykům, ušetříte čas a peníze. Získejte vyšší užitnou hodnotu pro častý tisk s vysokokapacitními kazetami. Kazety můžete bezplatně recyklovat prostřednictvím programu HP Planet Partners.

Tento unikátní produkt Cartridge HP C2P26AE, 935XL, žlutá od známého výrobce HP pohodlně dostanete zrovna trvale výhodně. K sehnání zrovna v akci za 533 Kč.