Canon i-SENSYS MF3010

Multifunkční tiskárna Canon i-SENSYS MF3010 Multifunkční laserová tiskárna pro široké využití v domácnosti, nejen v rámci tisku. Canon i-SENSYS... více informací »
Canon i-SENSYS MF3010
Značka: Canon
4 189 Kč
Více informací
Multifunkční tiskárna Canon i-SENSYS MF3010 Multifunkční laserová tiskárna pro široké využití v domácnosti, nejen v rámci tisku. Canon i-SENSYS...

Multifunkční tiskárna Canon i-SENSYS MF3010 Multifunkční laserová tiskárna pro široké využití v domácnosti, nejen v rámci tisku. Canon i-SENSYS MF3010 kopíruje a skenuje. Umožňuje překvapivě rychlý tisk (1. strana za 7,8 sekundy). Pohodlné ovládání zajišťuje jednoduchý displej, na který dosáhnete od stolu. Nezanedbatelnou výhodou pro kanceláře i domácnosti je nízkoenergetický provoz. Perfektně naskenované dokumenty Skenuje ve vysokém rozlišení až 9600 x 9600 DPI. Výrobci podpořili funkčnost tiskárny dodáním softwaru MF Toolbox, který vám umožní skenovat přímo do emailů. Vnitřní paměť 64 MB pomáhá tiskárně pracovat s efektním výkonem. Vytisknete si cokoliv Za minutu natiskne až 18 stran. Canon i-SENSYS MF3010 vyniká energetickou šetrností při skvělém výkonu. Tiskárna Canon obstará více než jen tiskové úkoly. Dobře vypadá a lze ji umístit bez problémů na každý stůl. Měsíční zatížení činí 8 000 stránek. Pokud není v parametrech či textu k výrobku uvedeno, že balení obsahuje datový či USB kabel, je nutné zakoupit jej zvlášť.

Levný produkt Canon i-SENSYS MF3010 od značky s tradicí a dobrou pověstí Canon lze pořídit zrovna dneska za výhodnou cenu. V akci od 4 189 Kč.