Bluetooth reproduktor PURE StreamR, černý

Skvělý na cesty Díky systému Bluetooth můžete na cestách poslouchat vaši oblíbenou hudbu, kterou máte staženou ve vašem... více informací »
Bluetooth reproduktor PURE StreamR
Značka: PURE
5 325 Kč
Více informací
Skvělý na cesty Díky systému Bluetooth můžete na cestách poslouchat vaši oblíbenou hudbu, kterou máte staženou ve vašem...

Skvělý na cesty Díky systému Bluetooth můžete na cestách poslouchat vaši oblíbenou hudbu, kterou máte staženou ve vašem telefonu. Případně můžete použít aux-in kabel jako anténu pro poslech digitálního rádia téměř odkudkoliv. Perfektní výkon a úžasná výdrž baterie StreamR poskytuje reproduktor o výkonu 30W, který zní skvěle jak v uzavřeném prostoru, tak i venku. Reproduktor je vybaven integrovanou 2500mAh baterií, díky které vydrží až 15 hodin na jedno nabití a tím se stává perfektním přítelem na cestování. Také disponuje jedinečným rozšiřujícím designem reproduktorů X-SPAN, který vám zajistí pohlcující 360° zvuk a zároveň nabízí větší ochranu při přenášení. One-Touch Alexa StreamR je jedním z mála přenosných Bluetooth reproduktorů na trhu, který vám nabídne přístup k hlasové službě Alexa. Vestavěný mikrofon se připojuje k aplikaci Pure Home pomocí Bluetooth ve vašem mobilním telefonu. Alexa vám přináší spolehlivého virtuálního asistenta bez ohledu na místo, kde se právě nacházíte. Hlasový systém Alexa nabízí spoustu možností, jako například předpověď počasí, plánování kalendáře a mnoho dalších.

Tento kvalitní produkt Bluetooth reproduktor PURE StreamR, černý od výrobce PURE jednoduše pořídíte zrovna dnes za báječnou cenu. Na našich stránkách za 5 325 Kč.