Bluetooth reproduktor JBL Tuner XL, černý

Křišťálově čistý zvuk V kuchyni, v parku nebo u bazénu - zkrátka kdekoliv. Elegantní JBL Tuner XL je přenosné digitální radio... více informací »
Bluetooth reproduktor JBL Tuner
Značka: JBL
3 990 Kč
Více informací
Křišťálově čistý zvuk V kuchyni, v parku nebo u bazénu - zkrátka kdekoliv. Elegantní JBL Tuner XL je přenosné digitální radio...

Křišťálově čistý zvuk V kuchyni, v parku nebo u bazénu – zkrátka kdekoliv. Elegantní JBL Tuner XL je přenosné digitální radio s možností přehrávání hudby přes Bluetooth 4.2 a výdrží až 15 hodin na jedno nabití. Spousta zábavy Rychle si naladíte svou oblíbenou stanici pomocí pěti tlačítek a vše detailně uvidíte na velkém LCD displeji. Navíc se nemusíte bát si vzít vaše radio s sebou k bazénu, je totiž odolné s certifikací IPX7, takže mu voda nevadí. Poslouchejte dlouhé hodiny od rána až do večera. Digitální i klasické radio Vychutnejte si všechny své oblíbené rozhlasové stanice na digitálních DAB/DAB+ vlnách nebo využijte FM tuneru pro naladění klasického radia. Vždy uslyšíte jen křišťálově čistý zvuk díky funkci JBL Pro Sound.

Tento kvalitní produkt Bluetooth reproduktor JBL Tuner XL, černý od známého výrobce JBL je k získání zrovna dneska levně. Ceny již od 3 990 Kč.