Bluetooth reproduktor JBL Tuner 2, bílý

Křišťálově čistý zvuk V kuchyni, v parku nebo u bazénu - zkrátka kdekoliv. Elegantní JBL Tuner 2 je přenosné digitální radio... více informací »
Bluetooth reproduktor JBL Tuner
Značka: JBL
2 590 Kč
Více informací
Křišťálově čistý zvuk V kuchyni, v parku nebo u bazénu - zkrátka kdekoliv. Elegantní JBL Tuner 2 je přenosné digitální radio...

Křišťálově čistý zvuk V kuchyni, v parku nebo u bazénu – zkrátka kdekoliv. Elegantní JBL Tuner 2 je přenosné digitální radio s možností přehrávání hudby přes Bluetooth 4.2 a výdrží až 12 hodin na jedno nabití. Spousta zábavy Rychle si naladíte svou oblíbenou stanici pomocí pěti tlačítek a vše detailně uvidíte na velkém LCD displeji. Navíc se nemusíte bát si vzít vaše radio s sebou k bazénu, je totiž odolné s certifikací IPX7, takže mu voda nevadí. Poslouchejte dlouhé hodiny od rána až do večera. Digitální i klasické radio Vychutnejte si všechny své oblíbené rozhlasové stanice na digitálních DAB/DAB+ vlnách nebo využijte FM tuneru pro naladění klasického radia. Vždy uslyšíte jen křišťálově čistý zvuk díky funkci JBL Pro Sound.

Tento exkluzivní produkt Bluetooth reproduktor JBL Tuner 2, bílý od dodavatele zboží JBL pohodlně nakoupíte v naší internetové nabídce výhodně! Nyní pořídíte jen za 2 590 Kč.