Bluetooth reproduktor JBL Pulse 4, bílý

JBL Pulse 4 Rozjeďte párty s LED světelnou show Vytvořte tu nejlepší párty naplněnou vyšperkovaným zvukem JBL a dechberoucím... více informací »
Bluetooth reproduktor JBL Pulse 4
Značka: JBL
5 890 Kč
Více informací
JBL Pulse 4 Rozjeďte párty s LED světelnou show Vytvořte tu nejlepší párty naplněnou vyšperkovaným zvukem JBL a dechberoucím...

JBL Pulse 4 Rozjeďte párty s LED světelnou show Vytvořte tu nejlepší párty naplněnou vyšperkovaným zvukem JBL a dechberoucím 360° LED osvětlením s Bluetooth reproduktorem JBL Pulse 4 v bílé barvě. Díky svému voděodolnému krytí IPX7 vám JBL Pulse 4 vytvoří skvělou párty atmosféru i u bazénu, prozáří ji LED osvětlením a umožní vám se bavit až 12 hodin na jedno nabití. Rozzáří každou noc Proměňte noc v dechberoucí 360stupňovou světelnou show s vysokým rozlišením. Reproduktor disponuje stylovým LED osvětlením, které dokáže kdykoli a kdekoli vytvořit tu správnou párty atmosféru. Použijte jeden ze světelných režimů, nebo si pomocí aplikace JBL Connect App vytvořte svůj vlastní. Naplňte vaši párty JBL zvukem Rozpumpujte vaši akci charakteristickým zvukem JBL. Reproduktor s výkonem 20 W vytváří silný a vyšperkovaný zvuk, který se díky 360° designu reproduktoru šíří do všech stran a roztančí každého účastníka párty. Bavte se celou noc S JBL Pulse 4 žádná párty nekončí příliš brzy. Reproduktor disponuje lithium-iontovou polymerovou baterií, která vám umožní užívat si hudbu až 12 hodin bez nutnosti hledat nabíječku. Voda ho nezastaví Pulse 4 jen tak něco nezastaví. Protože tu správnou párty nesmí přerušit voda ani déšť, disponuje reproduktor provedením IPX7 s voděodolností do hloubky 1 metru. Nezastaví ho tak párty u bazénu ani nenadálý déšť. Rozjeďte párty naplno Chcete pozvednout vaši párty na novou úroveň? Propojte dva stereo reproduktory pomocí funkce PartyBoost nebo rozjeďte tu nejlepší akci připojením více reproduktorů dohromady. Synchronizujte světelné efekty Chcete sladit světelnou show na vaší akci? Není nic jednoduššího. Jednoduše podržte svůj Pulse 4 poblíž dalších a zatřeste jím, díky čemu se synchronizují světelné efekty.

Nový produkt Bluetooth reproduktor JBL Pulse 4, bílý od společnosti se zárukou kvality JBL pohodlně nakoupíte v naší nabídce v akci. Výhodně za cenu 5 890 Kč.