Bluetooth reproduktor JBL Flip Essential

JBL Flip Essential Vychutnejte si poslech své oblíbené hudby ve špičkové zvukové kvalitě doma i na cestách s Bluetooth... více informací »
Bluetooth reproduktor JBL Flip
Značka: JBL
2 290 Kč
Více informací
JBL Flip Essential Vychutnejte si poslech své oblíbené hudby ve špičkové zvukové kvalitě doma i na cestách s Bluetooth...

JBL Flip Essential Vychutnejte si poslech své oblíbené hudby ve špičkové zvukové kvalitě doma i na cestách s Bluetooth reproduktorem JBL Flip Essential. Že venku prší? Pro Jtento reproduktor to není žádný problém, hudbu si totiž díky voděodolnosti IPX7 můžete užívat v jakémkoli počasí až 10 hodin na jedno nabití. Pořádný hudební výkon Užijte si poslech hudby v té nejlepší zvukové kvalitě s hutnými basy. Oválný měnič dodává reproduktoru Essential výkon o hodnotě 16 W, přitom si zachovává své kompaktní provedení. Společník na všechna dobrodružství Vezměte si Bluetooth reproduktor JBL Flip Essential a vydejte se objevovat svět. Díky svému odolnému textilnímu materiálu a gumovým prvkům je reproduktor jako stvořený na cestování a svým kvalitním zvukovým projevem zpříjemní každé vaše dobrodružství.
Vynikající produkt Bluetooth reproduktor JBL Flip lze zakoupit snadno na stránkách umístěný v rubrice audio! Pořiďte si nové produkty z této sekce za příznivou cenu! Významná značka JBL dlouhodobě prodává velmi kvalitní sortiment. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Tento akční a ve slevě produkt Bluetooth reproduktor JBL Flip Essential od značky s dlouholetou tradicí JBL najdete v naší aktuální nabídce skutečně výhodně! Nabídky již od 2 290 Kč.