Bluetooth reproduktor JBL Boombox 2, černý

Skvělý zážitek z hudby po celý den Zahradní party nebo třeba výlet s přáteli? Reproduktor JBL Boombox 2 je ten pravý reproduktor... více informací »
Bluetooth reproduktor JBL Boombox 2
Značka: JBL
9 990 Kč
Více informací
Skvělý zážitek z hudby po celý den Zahradní party nebo třeba výlet s přáteli? Reproduktor JBL Boombox 2 je ten pravý reproduktor...

Skvělý zážitek z hudby po celý den Zahradní party nebo třeba výlet s přáteli? Reproduktor JBL Boombox 2 je ten pravý reproduktor pro každou příležitost. Gigantické basy, krásný design a výdrž 24 hodin na jedno nabití. Jednoduše se připojte pomocí svého mobilního telefonu díky technologii Bluetooth a pusťte si svou oblíbenou hudbu. Bazénová party ani pobyt v přírodě mu neublíží Díky certifikaci IPX7 je Boombox 2 odolný proti stříkající vodě, takže si můžete směle užít vaši oblíbenou hudbu třeba u bazénu a ničím se neomezovat. Technologie PartyBoost Připojte další reproduktory JBL díky technologii PartyBoost. Boombox 2 je navíc nejhlasitější Boombox od JBL vůbec, takže vaše hudba bude opravdu slyšet. Celý den a celou noc Vestavěná baterie s výdrží 24 hodin na jedno nabití vám zajistí opravdu dlouhý poslech hudby. Když se náhodou vybije, nezoufejte. Zapojte Boombox na nabíječku a poslouchejte dál. Vestavěná powerbanka vám umožní nabít si třeba telefon.Zajímavý produkt můžete dostat právě teď tady u nás umístěný v sekci audio. Nyní koupíte ještě podobné výrobky z této oblíbené kategorie na pár kliknutí. Máme toho více, prozkoumejte u nás taky další vybrané kousky od dodavatele JBL. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka JBL dlouhodobě nabízí vynikající výrobky.!

Tento vynikající produkt Bluetooth reproduktor JBL Boombox 2, černý originál od výrobce JBL můžete sehnat u nás za výprodejovou cenu. Nabídka již od 9 990 Kč.