Bezsáčkový vysavač Concept VP5230

Výkonný motor Bezsáčkový vysavač VP5230 je spojením vysoké sací síly a nízké spotřeby. Perfektně si poradí s úklidem... více informací »
Bezsáčkový vysavač Concept VP5230
Značka: CONCEPT
2 607 Kč
Více informací
Výkonný motor Bezsáčkový vysavač VP5230 je spojením vysoké sací síly a nízké spotřeby. Perfektně si poradí s úklidem...

Výkonný motor Bezsáčkový vysavač VP5230 je spojením vysoké sací síly a nízké spotřeby. Perfektně si poradí s úklidem tvrdých podlah i koberců. Zařazení tohoto modelu v produktové řadě Real Force vypovídá o jeho kvalitách a stává se TOP produktem své kategorie. Síla cyklónu Bezsáčkový vysavač je vybaven motorem o příkonu 700 W, který má dostatečný výkon pro perfektní úklid celé domácnosti. Systém cyklónu spočívá v odstředivé síle působící při rotaci vysávaného vzduchu na nečistoty a jejich následné odstředění do sběrné nádoby. Navíc během úklidu nedochází k víření prachu. Díky omyvatelnému HEPA filtru 13 je tento model vhodný i pro alergiky. Snadná údržba Cyklonový vysavač VP5230 nevyužívá klasických sáčků, ale sběrnou nádobu o objemu 3 l. Nemusíte tedy sáčky neustále dokupovat, čímž ušetříte nemalé peníze. Plnou nádobu stačí jednoduše stiskem tlačítka uvolnit, vysypat a opět nasadit. Jednička ve vysávání Speciálně tvarovaná podlahová hubice dosahuje ve spojení s revoluční konstrukcí motoru maximálního výkonu. Vysajete veškeré koberce, předložky, běhouny nebo čalouněný nábytek. Po přepnutí klapky a vysunutí štětin je vysavač připraven na úklid veškerých tvrdých podlah. Velký turbokartáč S velkým turbokartáčem, který kartáčuje a vysává zároveň, vám neunikne ani vlásek. Turbokartáč je ideální volbou na všechny typy koberců. Díky jeho velikosti získáte široký záběr a luxování vám tak zabere méně času a námahy. Snadná je i samotná údržba. Kartáč na zvířecí chlupy Součástí vysavače je speciální kartáč pro majitele domácích mazlíčků. Jedinečná konstrukce kartáče umožňuje zachytit každý chlup z čalouněného nábytku a účinný HEPA filtr se postará o bakterie a alergeny. Bohaté příslušenství Speciálně tvarovaná podlahová hubice MiniTurbokartáč na zvířecí chlupy Parketová hubice Extra dlouhá štěrbinová hubice do auta Štěrbinová hubice s prachovým kartáčkem Velký turbokartáč

Levný produkt Bezsáčkový vysavač Concept VP5230 od skvělého a známého výrobce CONCEPT pohodlně pořídíte u nás teď za super cenu. Výhodně za super cenu 2 607 Kč.