Bezdrátový zvonek Emos P5763 s prodloužením signálu, 3xAA

Emos P5763 Bezdrátový zvonek do sítě s prodloužením signálu Bezdrátový zvonek Emos P5763 se stane nedílnou součástí vaší... více informací »
Bezdrátový zvonek Emos P5763
Značka: Emos
499 Kč
Více informací
Emos P5763 Bezdrátový zvonek do sítě s prodloužením signálu Bezdrátový zvonek Emos P5763 se stane nedílnou součástí vaší...

Emos P5763 Bezdrátový zvonek do sítě s prodloužením signálu Bezdrátový zvonek Emos P5763 se stane nedílnou součástí vaší domácnosti. Dosah samotného zvonku je úctyhodných 120 m, ale tuto vzdálenost je možno rozšiřovat donekonečna přidáním dalších bodů a funkci Repeater, což oceníte zejména v patrových domech. USB výstup Reproduktor se napájí pomocí tří AA 1,5 V baterií (nejsou součástí balení) a jeho součástí je užitečný USB výstup, díky němuž můžete nabíjet zařízení s napětím do 5 V. Kromě zvonění lze nastavit i funkci světelné signalizace v podobě blikání, které je vhodné pro osoby s poruchou sluchu. Podle vašich představ K dispozici budete mít na výběr z 5 úrovní hlasitosti, mezi kterými si vyberete nejvhodnější pro vaše potřeby. Dále jsou dostupné 3 režimy upozornění – zvonit, blikat nebo zvonit a blikat najednou. Zvolit si budete moci i z 16 melodií, které přináší různorodou paletu zvuků. Maximální hlasitost zvonku dosahuje 85 dB a zvonek má krytí IP44. Tento akční a ve slevě produkt Bezdrátový zvonek Emos P5763 s prodloužením signálu, 3xAA lze nakoupit aktuálně tady na našich stránkách umístěný v kategorii domácnost. Pořiďte si další kusy z této oblíbené sekce v akci! To není všechno, naše nabídka je široká! Podívejte se také na více produktů od značky Emos. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Oblíbený výrobce Emos prodává kvalitní produkty. Přesvědčte se sami.

Hodně žádaný výrobek Bezdrátový zvonek Emos P5763 s prodloužením signálu, 3xAA od kvalitního výrobce Emos můžete najít na našich stránkách teď výhodně! Cenově vychází na 499 Kč.