Bezdrátová tiskárna Instax Mini Link pro mobilní telefony, černá

Instax Mini Link Kompaktní přenosná tiskárna pro smartphony Instax Mini Link černá vám umožní vytisknout vaše nejlepší... více informací »
Bezdrátová tiskárna Instax Mini Link pro
Značka: Fuji
2 990 Kč
Více informací
Instax Mini Link Kompaktní přenosná tiskárna pro smartphony Instax Mini Link černá vám umožní vytisknout vaše nejlepší...

Instax Mini Link Kompaktní přenosná tiskárna pro smartphony Instax Mini Link černá vám umožní vytisknout vaše nejlepší fotografie doma i na cestách. Spárujte tiskárnu Instax Mini Link černá s vaším chytrým telefonem pomocí bezdrátové technologie Bluetooth a vytiskněte si již za 12 sekund zábavné Instax fotografie, které si můžete uschovat do alba, pověsit ve vašem pokoji nebo darovat kamarádům. Tiskněte doma i na cestách Tiskněte svoje oblíbené fotografie z chytrého telefonu, ať už jste kdekoli. Mobilní tiskárna Instax mini Link disponuje kompaktními rozměry a nízkou hmotností pouhých 209 gramů, takže ji můžete snadno schovat do kapsy, kabelky nebo batohu. Díky svému elegantnímu designu se navíc stane vašim stylovým doplňkem. Dejte svým fotkám život Nainstalujte si bezplatnou aplikaci Instax Mini Link a vytiskněte si vaši fotografii v tom správném režimu. Na výběr máte dva režimy – režim tisku Print Mode a režim zábavy Fun Mode, které jednoduše přepnete vertikálním nebo horizontálním otočením tiskárny. Jednoduchý tisk Upravujte a tiskněte fotografie přímo v chytré aplikaci ve vašem smartphonu. Tisk videí Zvěčněte si ty nejlepší okamžiky přímo z vašich videí. Instax kamera Pouhým pohybem tiskárny můžete zoomovat vaše fotografie a stiskem tlačítka na tiskárně na dálku pořídit snímky. Párty tisk Vytvořte z několika obrázků od přátel jednu úžasnou Instax fotografii. Díky funkci Surprise Mode můžete vytisknout fotografii zkombinovanou ze snímků zaslaných až od 5 lidí. Jak se k sobě hodíte? Zjistěte, jak moc se k sobě hodíte. Jednoduše se vy a váš přítel vyfoťte, odpovězte na pár jednoduchých otázek, nebo to nechte na aplikaci a tiskněte. Rámečky a koláže Dodejte svým fotografiím na originalitě. Na výběr máte z 27 zábavných rámečků, 14 stylů koláží nebo 3 stylů fotografií oddělených různými rámečky.

Tento skvělý produkt Bezdrátová tiskárna Instax Mini Link pro mobilní telefony, černá od předního výrobce Fuji pohodlně seženete na našich stránkách nyní za super peníze. V akci za cenu 2 990 Kč.