Bezdrátová sluchátka Sony WI-XB400, černá

Bezdrátová sluchátka do uší Sony WI-XB400 Užijte si ničím nerušený poslech vaší oblíbené hudby bez zamotaných kabelů s... více informací »
Bezdrátová sluchátka Sony WI-XB400
Značka: Sony
1 211 Kč
Více informací
Bezdrátová sluchátka do uší Sony WI-XB400 Užijte si ničím nerušený poslech vaší oblíbené hudby bez zamotaných kabelů s...

Bezdrátová sluchátka do uší Sony WI-XB400 Užijte si ničím nerušený poslech vaší oblíbené hudby bez zamotaných kabelů s bezdrátovými sluchátky do uší Sony WI-XB400 černá. Bavte se poslechem hudby až 15 hodin na jedno nabití, telefonujte s vašimi přáteli nebo rodinou v režimu handsfree. Sluchátka Sony WI-XB400 černá se rázem stanou vašim věrným společníkem. Osvoboďte se od kabelů Zapomeňte na neustále zamotané kabely a nechtěně vytažené koncovky. Sluchátka do uší Sony WI-XB400 využívají technologii Bluetooth, která vám umožní bezdrátové spojení s vaším chytrým telefonem a přehrávání vaší oblíbené hudby bez kabelů. Výdrž baterie až 15 hodin Díky skvělé výdrži až 15 hodin na jedno nabití si můžete užívat poslech hudby klidně celý den a poté můžete použít rychlé 10minutové nabití, které vám poskytne až 60 minut přehrávání. Dejte najevo svůj styl Se svým designovým provedením se sluchátka Sony WI-XB400 stanou perfektním doplňkem vašeho osobitého stylu. Sluchátka mají matnou povrchovou úpravu, zaoblený kabel a čistý a stylový design. Pohodlí na prvním místě Každé sluchátko má vestavěný magnet pro snadné přenášení a ukládání bez zamotaných kabelů. Jejich provedení kolem krku navíc zajišťuje, že vám sluchátka nebudou nikdy překážet a umožní dlouhé hodiny pohodlného poslechu. Snadné ovládání i handsfree volání Nyní už kvůli volání nemusíte vytahovat smartphone z kapsy. Stačí stisknout multifunkční tlačítko dálkového ovládání a zahájit konverzaci handsfree. Mimo to jsou tlačítka na regulaci hlasitosti dostatečně vystouplá, takže je ovládání opravdu jednoduché.

Unikátní a oblíbený produkt Bezdrátová sluchátka Sony WI-XB400, černá od značky se skvělou pověstí Sony seženete zrovna dnes napořád výhodně. Nabídka od 1 211 Kč.