Bezdrátová sluchátka Sony WI-C100, bílá

Bezdrátová sluchátka Sony WI-C100W Chcete bezdrátové pecky, ale bojíte se, že vám někde vypadnou a ztratíte je? Řešením jsou uzavřená... více informací »
Bezdrátová sluchátka Sony WI-C100
Značka: Sony
1 049 Kč
Více informací
Bezdrátová sluchátka Sony WI-C100W Chcete bezdrátové pecky, ale bojíte se, že vám někde vypadnou a ztratíte je? Řešením jsou uzavřená...

Bezdrátová sluchátka Sony WI-C100W Chcete bezdrátové pecky, ale bojíte se, že vám někde vypadnou a ztratíte je? Řešením jsou uzavřená sluchátka. Jsou vzájemně propojená kabelem, takže je máte snáze pod kontrolou. Navíc je ovládání umístěné přímo na kabelu, což je intuitivnější než mačkání tlačítek na samotných peckách. Sluchátka Sony WIC100B nabízí navíc mnoho funkcí. Kvalitní zvuk Zvuk sluchátek je tak kvalitní, že dokonce samy doplňují ztracené detaily do ne tak dobrých nahrávek. Umožňuje jim to Digital Sound Enhancement Engine. Funkce pro prostorový zvuk se zase postará o prožitek jako na koncertě. Sluchátka nabízí dokonale čisté výšky, jasné středy a dunivé basy. Zvuk si navíc můžete upravit podle vkusu pomocí ekvalizéru v aplikaci Sony. Solidní výdrž Baterie sluchátek vydrží až 25 hodin hraní a rychle se nabíjí. Za každých deset minut v síti získáte hodinu poslechu. Nebojte se je tedy vzít s sebou na celý den ven. Díky technologii IPX4 jim také nevadí voda ani pot, takže je můžete bez starostí použít i při sportu. Pokud je zrovna nebudete mít na sobě, oceníte magnet, který je drží u sebe a lépe se pak přenáší. Vysoká kompatibilita Sluchátka mají hands-free funkci, můžete jimi pokládat a přijímat hovory či přepínat písničky. Jediným stiskem tlačítka navíc aktivujete hlasového asistenta, kterým můžete ovládat i zbytek telefonu nebo hledat na internetu. Sluchátka jsou připojená široce rozšířeným Bluetooth, takže budou kompatibilní s většinou zařízení.

Tento levný kousek Bezdrátová sluchátka Sony WI-C100, bílá od přední společnosti Sony jde pořídit u nás nyní za výprodejovou cenu. Zrovna teď v akci za 1 049 Kč.