Bezdrátová sluchátka Marley Positive Vibration XL ANC, cooper

Bezdrátová sluchátka Marley Positive Vibration XL ANC Opravdu jedinečná sluchátka Positive Vibration XL ANC skutečně vysílají pozitivní vibrace... více informací »
Bezdrátová sluchátka Marley Positive Vibration XL
Značka: Marley
4 369 Kč
Více informací
Bezdrátová sluchátka Marley Positive Vibration XL ANC Opravdu jedinečná sluchátka Positive Vibration XL ANC skutečně vysílají pozitivní vibrace...

Bezdrátová sluchátka Marley Positive Vibration XL ANC Opravdu jedinečná sluchátka Positive Vibration XL ANC skutečně vysílají pozitivní vibrace nejen do vašich uší, ale i směrem ke společnosti, a to především díky filozofii jejich výrobce – firmy Marley. Ta totiž při výrobě dbá na udržitelnost a využívání recyklovatelných materiálů. Vy tak dostanete do rukou opravdu kvalitní sluchátka, která v ničem nezaostávají, ale ještě navíc pomůžete k ochraně přírody. A pokud přemýšlíte, zda je název firmy pouhá shoda jmen s legendárním hudebníkem, tak nejste vedle. Její zakladatel je totiž synem Boba Marleyho a snaží se tak pokračovat v otcově odkazu nejen hudebně, ale i ochranou životního prostředí. Šetrná k přírodě Doménou sluchátek je jednoznačně jejich ekologická výroba. Ta je odlišuje od všech ostatních výrobků a i vám tak dá vyniknout nejen unikátním designem, kterého se za použití recyklovaného hliníku, dřeva, odolné nerezové oceli a ekologické tkaniny podařilo docílit, ale i vaším zájmem o ochranu přírody. Například dřevěné prvky na sluchátkách vypadají naprosto fantasticky. Špičkový poslech I přes důraz na šetrnou výrobu však pozadu nezůstává ani vynikající zvuk. Díky jejich konstrukci a technologiím dopřejí vašim uším čistě intonované skladby navíc s perfektními basy. Vrchol mezi moderními technologiemi pak předvádí Aktivní rušení okolního hluku ANC, které se postará, aby vás u oblíbených skladeb nerušila auta projíždějící po ulici ani sousedův uštěkaný pes. Přenos bez obav ze ztráty kvality pak zajistí technologie Bluetooth, která se zároveň stará o bezdrátové připojení. Pohodlné nošení Při konstrukci zároveň designéři dbali i na pohodlné nošení. Už na první pohled je vidět například hlavový most s hutným polstrováním i extra jemné čalounění mostu i náušníků, které jsou navíc vyplněné paměťovou pěnou. Vy tak máte záruku extrémně pohodlného nošení, a to i při sebedelším poslechu. Díky tomu, že náušníky krásně padnou na uši, navíc poskytují skvělou izolaci před okolními hluky. Dlouhá výdrž V neposlední řadě se sluchátka Positive Vibration XL ANC chlubí i skvělou výdrží při bezdrátovém provozu. Na jedno nabití totiž dokážou odehrát celých 26 hodin při zapnutém ANC, s vypnutým ANC je to dokonce až 32 hodin, což je více než dost i na opravdu dlouhý výlet.

Super kousek Bezdrátová sluchátka Marley Positive Vibration XL ANC, cooper od společnosti Marley je k dostání zde teď právě skutečně levně. Ceny od 4 369 Kč.