Bezdrátová sluchátka JBL Live220BT, modrá

JBL Live220BT Blue JBL Live220BT Blue v sobě skrývají charakteristický zvuk JBL, který vám nabídne jedinečný zvukový zážitek.... více informací »
Bezdrátová sluchátka JBL Live220BT
Značka: JBL
1 736 Kč
Více informací
JBL Live220BT Blue JBL Live220BT Blue v sobě skrývají charakteristický zvuk JBL, který vám nabídne jedinečný zvukový zážitek....

JBL Live220BT Blue JBL Live220BT Blue v sobě skrývají charakteristický zvuk JBL, který vám nabídne jedinečný zvukový zážitek. Tato bezdrátová sluchátka dokáží na jedno plné nabytí, které trvá 2 hodiny, vydržet až 10 hodin nepřetržitého přehrávání. Skvěle padnou do ucha a nabízejí širokou škálu moderních technologií, které vám umožní užít si každou skladbu naplno. Ambient Aware & TalkThru Využívejte naplno funkce Ambient Aware a TalkThru. Pomocí stisku jednoho tlačítka aktivujete Ambient Aware, čímž zesílíte zvuk ve vašem okolí a TalkThru sníží hlasitost právě přehrávané hudby. Tímto způsobem budete moci být v kontaktu se svým okolím, kdykoliv budete potřebovat. Hlasoví asistenti Nejnovější technologie na dosah s pomocí hlasových asistentů Google Assistant nebo Amazon Alexa. Přehrávejte seznamy skladeb, pište zprávy, zvedněte hovor a mnoho dalšího pomocí stisku jednoho tlačítka. Široká škála možností S technologií Bluetooth budete mít vše pod kontrolou. Užívejte si oblíbené hudební vystoupení bez rušivých drátů a využívejte k tomu různorodá zařízení od telefonů, tabletů, reproduktorů až po televize a notebooky. Jednen stisk Bez sebemenších problémů a prodlev přepínejte mezi poslechem hudby a voláním s přáteli. S pomocí sluchátek JBL Live220BT už nikdy nezmeškáte jediný důležitý hovor. Hands free Sluchátka skvěle nahrazují Hands free, díky zabudovanému mikrofonu jsou skvělá v situacích, kdy potřebujete v jednom okamžiku telefonovat a mít volné obě dvě ruce. Vždy po ruce Pohodlná a praktická páska kolem krku vám umožní mít sluchátka vždy na dosah ruky. Tímto způsobem už nikdy nebudete muset přemýšlet, kde jste je zapomněli tentokrát a zároveň nebudou nijak zatěžovat váš krk. My JBL Headphones App Nastavte si poslech hudby přesně dle vašich osobních preferencí a požadavků pomocí aplikace My JBL Headphones, které je zcela bezplatná. Kvalitní materiály & Moderní design Sluchátka vás na první pohled zaujmou svým elegantním designem. Navíc jsou vyhotovena z kvalitních materiálů a opatřena odolným hliníkovým pouzdrem a magnetickými body, které zamezují jejich zamotání v době, kdy je nepoužíváte.Kvalitní a velmi žádaný produkt Bezdrátová sluchátka JBL Live220BT, modrá můžete najít jednoduše tady na webu v sekci audio. Připravili jsme pro vás ještě podobné kusy z této známé rubriky za skvělou cenu! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce také více kvalitních produktů značky JBL. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce JBL vám může poskytnout velmi kvalitní produkty. Podívejte se sami.

Kvalitní kus Bezdrátová sluchátka JBL Live220BT, modrá od skvělého výrobce JBL jednoduše seženete zde teď opravdu výhodně! Produkt nakoupíte teď u nás za 1 736 Kč.