Bezdrátová nabíječka WG 22,5W, bílá

Bezdrátová nabíječka Winner Group Vlastníte několik přenosných zařízení s podporou bezdrátového nabíjení? Dobíjejte je všechny na jedné... více informací »
Bezdrátová nabíječka WG 22
Značka: Winner Group
899 Kč
Více informací
Bezdrátová nabíječka Winner Group Vlastníte několik přenosných zařízení s podporou bezdrátového nabíjení? Dobíjejte je všechny na jedné...

Bezdrátová nabíječka Winner Group Vlastníte několik přenosných zařízení s podporou bezdrátového nabíjení? Dobíjejte je všechny na jedné bezdrátové nabíječce 3v1 značky Winner Group, která vám zajistí rychlé bezdrátové nabíjení až tří zařízení současně v podobě chytrého telefonu, chytrých hodinek a Bluetooth sluchátek o výkonu až 22,5 W. Dobíjejte až 3 zařízení současně Bezdrátová nabíječka Winner Group vám zajistí rychlé a jednoduché nabíjení vašich přenosných přístrojů, bez nutnosti hledání nabíjecích kabelů. Jednoduše položte váš mobilní telefon, chytré hodinky Apple Watch nebo sluchátka AirPods na nabíjecí podložku a ta se postará o rychlé bezdrátové dobití vašich zařízení. Široká kompatibilita Nabíjecí stanice je kompatibilní nejen s produkty Apple včetně iPhone 8/8 Plus/iPhone X a novějších modelů, ale dalšími zařízeními s podporou standardu Qi. Na bezdrátové nabíječce tak můžete nabíjet například vybrané modely řady Samsung Galaxy S a Note. Stylový a kompaktní design Hned na první pohled zaujme bezdrátová nabíječka svým kompaktním a stylovým provedením, ideálním pro použití doma, v práci i na cestách. O stavu nabíjení informuje přehledný LED indikátor a stylové podsvícení.

Hodně prodávaný produkt Bezdrátová nabíječka WG 22,5W, bílá od dodavatele zboží Winner Group pohodlně získáte tady teď právě ve výhodné akci. Nyní získáte od 899 Kč.