Bezdrátová nabíječka Samsung Trio, bílá

Bezdrátová nabíječka 3v1 Dejte sbohem zbytečnému čekání na dobití baterie vašich zařízení. Multipoziční bezdrátová nabíječka Samsung Trio... více informací »
Bezdrátová nabíječka Samsung Trio
Značka: Samsung
1 620 Kč
Více informací
Bezdrátová nabíječka 3v1 Dejte sbohem zbytečnému čekání na dobití baterie vašich zařízení. Multipoziční bezdrátová nabíječka Samsung Trio...

Bezdrátová nabíječka 3v1 Dejte sbohem zbytečnému čekání na dobití baterie vašich zařízení. Multipoziční bezdrátová nabíječka Samsung Trio vám umožní současně nabíjet váš mobilní telefon, chytré hodinky a Bluetooth sluchátka a se svým stylovým tenkým designem v bílé barvě se stane elegantním doplňkem každého interiéru. Prostor na všechna vaše zařízení Uvnitř multifunkční bezdrátové nabíječky je ukryto rovnou šest cívek, které zajistí snadné dobíjení až tří zařízení současně a to bez nutnosti připojování kabelů. Stačí jen položit na nabíječku a počkat, až jim doplní energii. Dobijte svoje chytré hodinky Protože chytré hodinky jsou v dnešní době již běžnou výbavou prakticky každého aktivně zaměřeného člověka, nabízí nabíječka vyhrazené místo pro Galaxy Watch. Pro dobíjení hodinek je určen vnitřní magnet na pravé straně nabíječky, zatímco na levé straně lze dobíjet telefon, bezdrátová sluchátka nebo jiná zařízení. Bleskové nabíjení Díky podpoře technologie rychlého nabíjení již nemusíte čekat hodiny na dobití vašeho telefonu. Nabíjení o výkonu až 9 W rychle doplní energii dobíjenému zařízení, což oceníte nejen vy, ale třeba i vaše drahá polovička. Jednoduchý a stylový design Nabíječka Samsung je stvořena tak, aby nejenže dobila baterii vašim zařízením, ale aby dokonale zapadla do každého interiéru. Se svým tenkým, stylovým a minimalistickým designem s jednoduchými ikonami a LED světlem skvěle zapadne na váš pracovní stůl a nebude narušovat vzhled vaší domácnosti. Přehled o stavu nabíjení O stavu nabíjení vás bude informovat přehledná barevná LED kontrolka. Ta vás bude pomocí červené barvy upozorňovat na probíhající nabíjení, blikající červenou dá vědět o chybě nabíjení a zelená signalizuje plné dobití. LED světlo přitom můžete ztlumit, aby vás nerušilo při spánku. Nabíjení telefonu i v krytu Abyste mohli bezdrátově nabít váš mobilní telefon, nemusíte sundávat jeho kryt. Nabíječka Samsung bez problémů nabije i zařízení v ochranném pouzdře o tloušťce do 3 mm.
Ve slevě výrobek Bezdrátová nabíječka Samsung Trio, bílá lze koupit bezprostředně na stránkách ve známé kategorii pro mobily! Nyní si můžete koupit ještě další produkty ve zmíněné rubrice ve výhodné akci! To ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc. U nás v nabídce totiž najdete další prověřené zboží značky Samsung. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní produkt Bezdrátová nabíječka Samsung Trio, bílá od výrobce s dobrým jménem Samsung jde koupit momentálně v naši nabídce za super cenu! Zrovna teď v akci za 1 620 Kč.