Autochladnička Guzzanti GZ 47

Autochladnička Guzzanti GZ 47 Pro chlazení i mrazení Tato přenosná chladnička je ideálním řešením na cesty. Díky kvalitní izolaci a výkonnému... více informací »
Autochladnička Guzzanti GZ 47
Značka: GUZZANTI
10 449 Kč
Více informací
Autochladnička Guzzanti GZ 47 Pro chlazení i mrazení Tato přenosná chladnička je ideálním řešením na cesty. Díky kvalitní izolaci a výkonnému...

Autochladnička Guzzanti GZ 47 Pro chlazení i mrazení Tato přenosná chladnička je ideálním řešením na cesty. Díky kvalitní izolaci a výkonnému kompresoru zajistí rychlé a vysoce efektivní chlazení v teplotním rozsahu -20 až +20 °C. Můžete v ní skladovat dokonce i mražené potraviny. Při nastavování lze volit mezi režimy ECO (úsporný provoz) a rychlým chlazením. Praktické proporce Výhodou chladničky jsou její kompaktní rozměry s vnitřním objemem 46 litrů, které umožňují převoz autem nebo obytným přívěsem. Důležitou součástí výbavy je ochrana před úplným vybitím baterie, díky které bude chladnička během cesty ještě spolehlivější.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Autochladnička Guzzanti GZ 47 od skvělé značky GUZZANTI můžete dostat v naší internetové nabídce za výhodné peníze! Nyní za 10 449 Kč.