Autochladnička Guzzanti GZ 40S

Autochladnička Guzzanti GZ 40S Pro chlazení i mrazení Tato přenosná chladnička je ideálním řešením na cesty. Díky kvalitní izolaci a výkonnému... více informací »
Autochladnička Guzzanti GZ 40S
Značka: GUZZANTI
10 378 Kč
Více informací
Autochladnička Guzzanti GZ 40S Pro chlazení i mrazení Tato přenosná chladnička je ideálním řešením na cesty. Díky kvalitní izolaci a výkonnému...

Autochladnička Guzzanti GZ 40S Pro chlazení i mrazení Tato přenosná chladnička je ideálním řešením na cesty. Díky kvalitní izolaci a výkonnému kompresoru zajistí rychlé a vysoce efektivní chlazení v teplotním rozsahu -20 až +20 °C. Můžete v ní skladovat dokonce i mražené potraviny. Veškeré nastavení včetně teploty či funkce dětské pojistky zvládnete hravě díky elektronickému ovládání s LCD displejem. Praktické proporce Výhodou chladničky jsou její kompaktní rozměry s vnitřním objemem 38 litrů, které umožňují převoz autem nebo obytným přívěsem. Důležitou součástí výbavy je ochrana před úplným vybitím baterie, díky které bude chladnička během cesty ještě spolehlivější.

Zlevněný produkt Autochladnička Guzzanti GZ 40S od naší známé značky GUZZANTI dostanete tady a teď za super cenu. Nyní pořídíte za super cenu 10 378 Kč.