Anténní kabel Hama 42962, 75 dB, bílý, 3m

Hama koaxiální kabel Kabel 42962 od výrobce Hama má na obou stranách koaxiální konektor a slouží tak k propojení televize či... více informací »
Anténní kabel Hama 42962
Značka: Hama
52 Kč
Více informací
Hama koaxiální kabel Kabel 42962 od výrobce Hama má na obou stranách koaxiální konektor a slouží tak k propojení televize či...

Hama koaxiální kabel Kabel 42962 od výrobce Hama má na obou stranách koaxiální konektor a slouží tak k propojení televize či rádia s anténou. Navíc se pyšní spoustou skvělých vlastností, které zajistí kvalitní přenos a dlouhou životnost. koax-koax Provedení 1* Kvalita 3 m Délka 75 dB Stínění Vynikající vlastnosti Jednou z nejdůležitějších vlastností každéko kabelu je samozřejmě jeho délka. U tohoto modelu se můžete těšit na svkělé 3 metry, díky kterým se při umístění televize nemusíte nijak omezovat. Kvalitní dvojité stínění stínění 75 dB pak navíc zamezí rušení signálu.
Tento zlevněný produkt Anténní kabel Hama 42962, 75 dB, bílý, 3m můžete nakoupit bez problémů tu na webu ve známé kategorii koaxiální kabely. Nyní koupíte vyjímečné produkty ve zmíněné rubrice za nejlepší ceny! Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více! U nás totiž najdete další kvalitní kousky od značky Hama. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Hama vám nabízí velmi kvalitní sortiment. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Oblíbený a kvalitní výrobek Anténní kabel Hama 42962, 75 dB, bílý, 3m od výrobce se skvělou pověstí Hama máte možnost získat zde nyní až neuvěřitelně levně. Akční cena od 52 Kč.