Americká lednice LG GSJV70WBTE

Americká lednice LG GSJV70WBTE Americká chladnička LG GSJV70WBTE se stane nenahraditelným pomocníkem v každé větší domácnosti. Černé provedení se... více informací »
Americká lednice LG GSJV70WBTE
Značka: LG
36 990 Kč
Více informací
Americká lednice LG GSJV70WBTE Americká chladnička LG GSJV70WBTE se stane nenahraditelným pomocníkem v každé větší domácnosti. Černé provedení se...

Americká lednice LG GSJV70WBTE Americká chladnička LG GSJV70WBTE se stane nenahraditelným pomocníkem v každé větší domácnosti. Černé provedení se skvěle hodí do každé kuchyně a dodá jí moderní nádech. Lednice disponuje celkovou kapacitou 635 litrů, díky tomu v ní vždy najdete dostatek prostoru. Spotřebič je vybaven lineárním kompresorem s 10letou zárukou, který garantuje nízkou spotřebu a efektivní provoz. I proto si lednice vysloužila zařazení do energetické třídy E. Stálá teplota pro maximální čerstvost potravin Neustálá kontrola teploty a snižování jejích výkyvů zajistí čerstvost vašich potravin až na dobu 7 dnů. Rychlé a rovnoměrné chlazení Systém DoorCooling+™ využívá průduchy, které se nacházejí v přední části chladničky. Jejich hlavním úkolem je rychle obnovit vnitřní teplotu pokaždé, jakmile otevřete dvířka. Redukce teplotního kolísání pomáhá předejít zbytečnému zkrácení trvanlivosti skladovaných potravin. Velký vnitřní prostor Americká chladnička LG vyniká obrovskou kapacitou. Celkem 416 litrů je vyčleněno na chlazené potraviny, zbylých 219 litrů nabízí mrazák. Wi-Fi připojení Základní nastavení lze zvolit na LED displeji, který je umístěný na vnitřní stěně lednice. Nebo můžete využít možnosti ovládání přes aplikaci LG ThinQ™ a získat tak přístup k chytrým funkcím a dostávat důležitá upozornění přímo do vašeho telefonu.

Nový kus Americká lednice LG GSJV70WBTE od naší známé značky LG máte možnost nakoupit tady téměř zdarma! Zrovna nyní za cenu 36 990 Kč.