Adaptér/podložka pro bezdrátové nabíjení Qi s USB Typ C

Adaptér pro bezdrátové nabíjení Winner adaptér pro bezdrátové nabíjení umožní vašemu telefonu nabíjení pomoci bezdrátových... více informací »
Adaptér/podložka pro bezdrátové nabíjení Qi s USB
Značka: Winner Group
229 Kč
Více informací
Adaptér pro bezdrátové nabíjení Winner adaptér pro bezdrátové nabíjení umožní vašemu telefonu nabíjení pomoci bezdrátových...

Adaptér pro bezdrátové nabíjení Winner adaptér pro bezdrátové nabíjení umožní vašemu telefonu nabíjení pomoci bezdrátových nabíječek. Adaptér je určen smartphonům s konektorem USB-C, které nejsou vybaveny funkci Qi. Instalace je velice jednoduchá, stačí zapojit do zdířky a přiložit k bezdrátové nabíječce. Díky své tenké konstrukci se adaptér vejde pod zadní kryt, nebo pouzdro, a proto nijak nezasáhne do designu vašeho zařízení. Adaptér, díky zapojení do nabíjecí zdířky, taky chrání zdířku před poškozením, nebo vnitřním znečištěním. Díky této vychytávce se váš smartphone stane ještě o něco chytřejší.
Kvalitní a oblíbený produkt Adaptér/podložka pro bezdrátové nabíjení Qi s USB Typ C lze sehnat právě teď tady na webu ve známé rubrice pro mobily! Nyní si můžete koupit parádní výrobky z této oblíbené rubriky za báječnou cenu! Věhlasná značka Winner Group pro své zákazníky nabízí skvělé produkty.

Hodně oblíbený produkt Adaptér/podložka pro bezdrátové nabíjení Qi s USB Typ C od společnosti s výborným jménem Winner Group najdete právě teď u nás za báječnou cenu! Právě lze objednat jen za 229 Kč.