1MORE Piston Fit In-Ear Headphones Gray

1MORE Piston Fit In-Ear Headphones Gray 1MORE Piston Fit In-Ear Headphones Gray v sobě skrývají jedinečný zvukový zážitek, kterého... více informací »
1MORE Piston Fit In-Ear
Značka: 1MORE
299 Kč
Více informací
1MORE Piston Fit In-Ear Headphones Gray 1MORE Piston Fit In-Ear Headphones Gray v sobě skrývají jedinečný zvukový zážitek, kterého...

1MORE Piston Fit In-Ear Headphones Gray 1MORE Piston Fit In-Ear Headphones Gray v sobě skrývají jedinečný zvukový zážitek, kterého je možné dosánout díky dvouvrstvým dynamickým měničům. Frekvenční rozsah je 20 – 20 000 Hz a k dispozici je integrovaný mikrofon s tlačítky. Se svým zařízením je jednoduše propojíme pomocí 3,5 mm jacku. Skvělý zvuk Kompoziční dvouvrstvé měniče s titanem se postarají o dokonalé vykreslování jednotlivých tónů. Ať už se jedná o čisté výšky nebo syté basy. V kombinaci s integrovaným mikrofonem tvoří skvělého pomocníka nejen při poslechu hudby, ale také vyřizování telefonních hovorů. Perfektně padnou Jsou vybaveny silikonovými špunty do uší s úhlem 45°, které se starají, aby vás hluk z okolí nijak nerušil od poslechu oblíbených skladeb. Navíc si budete moci vybrat ze 3 různých velikostí tak, aby vyhovovaly přímo vašim individuálním potřebám. Design & Kvalita Na první pohled vás sluchátka zaujmou svým jednoduchým a moderním designem. K jejich výrobě byly použity vysoce odolné materiály, jako je hliníková slitina chránící vnitřní obsah sluchátek. Vysokou míru odolnosti vykazuje i kabel s kevlarovým jádrem, který je zakončený 3,5mm jackem.Tento neodolatelný produkt lze koupit rovněž tu zařazený v kategorii audio! Nyní si můžete pořídit ještě další produkty ve zmiňované rubrice za extra cenu. Populární výrobce 1MORE dlouhodobě prodává skvělý sortiment.

Tento akční a ve slevě kus 1MORE Piston Fit In-Ear Headphones Gray od oblíbené značky 1MORE snadno můžete sehnat momentálně v naši nabídce se slevou. Výhodně za 299 Kč.